| ralukutz a întrebat:

Cum aflu al cui e numarul de telefon de pe care primesc apeluri?

5 răspunsuri:
| Dorian_3315 a răspuns:

Pai intrii in jurnalul de apeluri si il suni si il intrebi sau du-te cu nr la un Orange shop daca e numar de Orange si intreaba de el succes

| Crisstina a răspuns:

Doar daca suni pe numarul acela.

| Pregnant a răspuns:

Daca numarul de telefon este al unuia care are abonament, poti afla foarte usor: te duci la un shop (074/075-orange...etc stii tu) si poti afla, iar daca e cartela nu ai cum sa-ti dai seama. Daca te seaca tare, poti sa ii blochezi numarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pui pe cineva sa sune de pe alt numar si sai zica sa se intalneasca si o sa afli cine esti. dar trebuie sa stii cum sa tee comporti.lady gaga

| Masgras_Mihaela_1967 a răspuns:

Al cui e mumarul de telefon 0724184477