| TheOneGirl a întrebat:

Cum aflu cine ma suna? nu este numar privat, apare numarul numai ca nu stiu cine e.Si cand raspund nu vorbeste.Stiti cumva cum pot afla numele si adresa?

10 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Daca are abonament ai putea afla; trebuie sa mergi la un magazin care se ocupa cu asa ceva. Mi se pare ca trebuie sa platesti ceva, caci aceste date sunt confidentiale. daca are cartela, n-o sa aflii.
Totusi, cu ce te ajuta daca stii cine e? O sa te sune oricum. Mai bine iti schimbi numarul.

Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt astia care fac misto, n-are sens sa-ti bati capul cu ei. Si eu patesc. Sunt idioti rau daca nu-s in stare nici sa sune cu numar ascuns.

| TheOneGirl explică (pentru anonim_4396):

Ba nu, fiindca imi stie numele..si ma terorizeaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da multe mai vrei..nu vrei sa aflii si de cate ori mananca pe zi si la ce se uita la tv?

| TheOneGirl explică (pentru anonim_4396):

Auzi? nu trebuie sa zici cu rautate. daca ai pati si tu la fel cine te-ar ajuta? e o simpla intrebare, daca nu vrei nu raspunzi, nu trebuie sa ironizezi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheOneGirl):

Eu as adauga numarul la respins daca tot ma deranjeaza

| TheOneGirl explică (pentru anonim_4396):

Cum adica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheOneGirl):

-.- Adica exista o optiune in care poti sa adaugi un numar si ala care are acel numar nu mai poate sa te sune; ii da ocupat intr-una

| dyutza20 a răspuns:

Poti merge la un centru de informare si intrebi. daca iti poate da cineva adresa...sigur te va ajuta acolo cineva.mult noroc.dii

| smookie2 a răspuns:

Salut! Daca esti pe abonament poti sa te duci la reprezentantii companiei si sa ii rogi sa iti dea informatii despre acest numar. Iar daca esti pe cartela sanele sunt destul de mici daca nu chiar inexistente sa aflii numele cu atat mai mult adresa.