| AnemonaP a întrebat:

Cum aflu cine mi-a pus o intrebare cu anonim pe ask.fm? Unele persoane au putut, am auzit.Cum? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu poți.
Probabil acele persoane, te-au păcălit. Dacă ele știu cum, spune-le să-ți arate și ție.
Baftă.

| deepinlovewithyou a răspuns:

Nu-i adevarat, se poate. Acum cei de la ask au inventat un buton pentru a dezactiva anonimul si a vedea cine ti-a pus intrebarea, chiar daca acea persoana este anonim. Acel buton costa 10 euro si ca sa-l cumperi trebuie sa-i contactezi pe cei de la ask. Daca te duci pe wall si dai in jos la maxim vei vedea o bara alba cu niste categorii. acolo vei vedea si "Contacteaza-ne". Dai click si le trimiti un mesaj sa-ti explice cum il poti cumpara si gata. Bafta!

| Andamibmib a răspuns:

Te duci in josul paginii unde scrie "Contacteaza-ne" si le trimiti mesaj cu problema ta, pe facebook merge, poate merge si pe ask, incearca, noroc!