| unknow a întrebat:

Cum aflu cine mi-a vizitat profilul pe facebook? adica,. sa primesc notificare sau ceva de genu` din care sa aflu cine si la ce s-a uitat la profilul meu big grin.
ma puteti ajuta? Multumesc anticipat, si bineinteles, fundita! love struck

5 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Nu exista asa ceva,momentan facebook nu a facut un contor de vizite,in care sa tina cont cine,cand iti viziteaza profilul, vezi pote iei alti virusi.e fake ceea ce vezi tu pe net, ca iti zice sa alegi aplicatia si ai contor vizite. vrei aplicatii pentru facebook intra aici si iei cate vrei https://chrome.google.com/webstore/search/facebook

| crynys a răspuns:

Nu exista inca o aplicatie pentru acest gen de notificare. facebook tine foarte mult la intimitate si nu cred ca o sa apara vreodata o aplicatie de genul asta.

| BeibbG a răspuns:

Nu poti sa afli happy... Facebook-ul nu este ca hi5-ul happy.Fb-u trebuia sa se diferentieze de hi5 si de-asta sunt altfel de reguli si setari etcc.Atat pot sa iti spun. si sa stii ca orice raspuns vei primi gen" stiu eu, incearca asta:. bla bla " nu va fi adevarat happy Fundita?happy kiss

| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Poti,urmeaza ce spun eu :in bara unde cauti prieteni scrie cine mi-a vizualizat si iti apare o imagine cu f de la facebook si scrie vezi cine ti-a vizitat si dai acolo, si dupa dai permite cum se face la orice aplicatie si dupa te descurci tu dai si dupa iti apare pe profil o imagine cu primul care ti-a vizitat al doilea al treilea etc.

| Mi_Anca_1989 a răspuns:

Nu stiu, eu vreau sa aflu.