| theROOcKsTArr a întrebat:

Cum aflu daca unei fete ii place de mine?

Astazi seara am fost acasa la ea, cu mai un prieten si mai o fata.
Ea mi-a cerut telefonul, sa se joace un joc, dupa aia i-am aratat ce scheme stiu sa fac cu bita etc.

Cum pot sa aflu daca ma place?
Dar in alt mod decat sa o intreb intre partu ochi fiindca imi este rusine.

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Rusinea si emotiile nu sunt intotdeauna cea mai buna solutie.
Fi cu tupeu si intreab-o undeva cat mai privat.
Sunt sigur ca te va placea!

| CybeRAthlete a răspuns:

Cu rusinea nu faci nimic in viata. fi cu tupeu, fetele apreciaza asa ceva. nu ai absolut nimic de pierdut
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ald mod nu exista decat daca sare la tine in brate si te saruta. atunci poti fi cat de cat sigur ca te place. mai. sunt unele semne(foarte diferite de ati cere mobilul sa joace un joc). dar pentru ca tu o placi s-ar putea sa interpretezi gresit asa ca niciodata nu poti fi sigur, invit-o sa iesiti ca intre amici sau ceva de genu. si in functie de cum decurge poti sa treci peste frica si sa o intrebi la sfarsit. ce poate iesi rau?

| sabininio a răspuns:

Fii tupeist intreab-o n-are ce sa iti faca