| alexxxz1511 a întrebat:

Cum ajung la padurea cernica cu mijloace de transport in comun... va rog pentru ca vreau sa imi fac ziua acolo, un gratarel ceva... eu stau prin zona titan

2 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

410-balaceanca, dar trece prin cernica, si 459 tanganu care la fel trece prin cernica, si se ia din fata de la cora, cel putin asa se lua pe vremea cand locuiam eu in pantelimon!
Linia 459
Granitul S. A.(4:50, 21:43), Sos. Pantelimon, Bd. Biruintei, Com. Cernica, Sat Tanganu(5:24, 22:17)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:50, ultimul vehicul la 22:17

Linia 410
Granitul S. A.(4:45, 22:25), Sos. Pantelimon, Bd. Biruintei, DJ 301(Cernica), DC 55, DC 56-Spitalul Balaceanca(5:17, 22:57)
Plecare cap de linie: primul vehicul la 4:45, ultimul vehicul la 22:57

uita-te aici :
http://www.tourismguide.ro/......a_ratb.php

| Madalina_8434 a răspuns:

Stiu ca se ia de la Cora Pantelimon un autobuz, nu mai stiu exact care... Intrebi acolo, ca trebuie sa mai stie lumea. Dar oricum, mai ai putin si de mers pe jos. Petrecere frumoasawinking