| 12Afasa2 a întrebat:

Cum ar fi daca am putea zbura?

Răspuns Câştigător
| ciresepeetno a răspuns:

Uuuuhhhhuuuuuuuu! Ar fi super tare! Dar sa nu zburam cu aripi sa avem o putere care pur si simplu sa ne ridice in aer ca si cand am plutii!

4 răspunsuri:
| PinkkRosee a răspuns:

Ar fi tare,dar daca ar zbura si alcoolicii numai accidente aeriene am avealaughing,si nici nu e posibil asa ceva,gravitatia nu ne permite, dar buna intrebare, se vede ca ai imaginatie happy.

| 4Life a răspuns:

Ar fii super si nu cred ca ar mai conduce nimeni asta numai daca nu te referi si la masinii zburatoaretongue
Dar ar fi super misto!

| maya_9227 a răspuns:

Bine numai ca am face accident cu avioanelebig grin la cate de putin alcool consuma oamenii din ziua de azi

| cristinica56 a răspuns:

Am fii in cer si si ne uitam la pamint.