| Liniuta_3048 a întrebat:

Cum ar fi lumea(fetele) daca nu ar exista produse de makeup si styling?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Minunata. N-ar mai sta fetele seara o ora sa isi dea jos tencuiala si n-ar mai cheltui banii(nu ai lor, desigur)pe saloane, vopsele, creme. Unde mai e frumusetea naturala? Unde esti Eva sa le arati femeilor de azi ce inseamna sa fi naturala?oh go on

| Rukhsandra a răspuns:

Hmmm... as putea trai fara ele happy

| Unique a răspuns:

Lumea fetelor ar fi praf si dezastru chiar si pentru mine ar fi, sincer, mai ales ca eu iubesc make-upulhappy

| Doddel a răspuns:

Nu sunt fata dar na, pararea mea este ca ar iesi in evidenta fetele cu adevarat frumoase naturale

| SheCanFlyy a răspuns:

Pai, ar fi mai naturala.Nu o sa mai vedem pitipoance cu botu plin cu roz. dar ar fi nasol de exemplu in randul vedetelor, care iti dai seaama cum ar arata ele fara machiaj...

| Alice_6278 a răspuns:

Uh cred ca ar fi cel mai mare dezastru pentru noi fete de rind si marele aktritze. Imi inkipui sa vad o vedeta nevopsita ar arata ca o fantoma.Eu nu am nevoie de makeyaz si nu cred ca mar deranja daca nu ar exista.
Sa ai o zi happy big grin

| nuamnuvreau a răspuns:

Mai naturala...

| Mony a răspuns:

Naspa
da eu pot trai si fara machiaj>)) imi place sa fiu naturala
da mno cam naspa

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Eu nu folosesc asa mult make up pentru ca nu imi place si mi se pare si mult prea strident sa te dai cu toate fardurile rujurile etc... putin creion, luciu de buze si rimel cred ca e suficient cat se te faci placuta la vederebatting eyelashes deci pentru mine ar fi aproape la fel

| Mikiee a răspuns:

Intr-un cuvant: naturala...bine poate ar fi ojele sau vopselele de par... dar ar fi mai naturala.

| catty443 a răspuns:

Pai, eu nu ma plang.folosesc doar rimel si cred ca as putea rezista si fara el. daca te machiezi prea mult arati ca o pitipoanca laughing [ nu tu, asa, in general. dar bineinteles, ca la ocazi mai speciale ma machiez mai mult.]

| Casandra a răspuns:

Ar fi mai buna pentru ca toate aceste produse strica pielea!

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Ar fi mai naturala!