| d3javw a întrebat:

Cum ar fi Romania fara Tigani 1 luna?

4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ar respira in voie, dar ca sa fie fericita ar trebui sa dispara definitiv nu doar o luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta mult mai bogata laughing!

| Xtal a răspuns:

Nu inteleg intrebarea.Cuvantul tigan si'a schimbat putin sensul devenind mai mult o expresie care nu se refera la etnie ci la educatie, bun simt. Exemplu :,, Ba ce tigan esti.'' nu are referinta la etnie ci la bunele maniere,, ce tigan esti''=nesimtit, nemanierat.

| d3javw explică (pentru Xtal):

Nu sia schimbat nimic in Romania tigan e o etnie si cand spui,, ce tigan esti'' e o insulta tot de noi inventata injosind tigani