| mihaelutzamy a întrebat:

Cum ar putea un baiat sa-ti demonstreze ca te iubeste?

Răspuns Câştigător
| .sad a răspuns:

E foarte frumos sa fii indragostit.cred ca e cel mai frumos lucru care ti se poate intampla.ca sa-i arati pr tau ca`l iubesti ar trebui sa incepi cu lucruri mici.stiu eu poate un mesaj dimineata(ca sa stie ca primul tau gand cand te`ai trezit a fost el)vorbeste`i diferit de cum le vorbesti pr tai, fii dragastoasa(dar nu genu enervant pentru ca se sperie si fuge:-H)sa-l privesti cu dragoste, sa-i nu`i dai motive de gelozie, sa-i spui ca`l iubesti, sa-i spui ca nimeni nu-l poate inlocui(in mai putin cuvinte sa-i oferi siguranta), sa-ti aduci aminte chestiile importante pentru el, sa te interesezi de lucrurile care`i plc muult tare si sa citesti ceva despre ele-va fi impresionat ca te intereseaza plus ca veti avea despre c vorbi )si inu in ultimul rand sa-l iubesti love struckaja cum e. nu incerca sa-i schimbi trasaturile de caracter chiar daca poate unele te deranjeaza, aminteste`ti ca asa cum e el, asa, te-a facut sa-l iubeste nebunestelove struck

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Fiecare iti demonstreaza asta in felul lui, unic. E important insa ca el sa fie mereu sincer cu tine. Iti demonstreaza ca te iubeste daca nu tipa la tine, nu te jigneste sau agreseaza in niciun fel. Daca vezi ca isi dedica mare parte din timpul lui pentru a fi cu tine si renunta la altele pentru tine inseamna ca esti importanta pentru el.

| covexrobu a răspuns:

Sarind de pe bloc, aruncadu-se in fata trenului. De unde naiba va debiteaza mintea astfel de intrebari? Pur si simplu iti dai seama singura. Daca omul vorbeste frumos cu tine se comporta frumos te ajuta, vb cu tine tot timpul. Sau tu ai cap doar sa nu curga apa in gat atunci cand ploua? Gandeste putin si dupa aceea intreaba!

| ing. a răspuns:

Dupa cum se comporta cu tine, sa te ajute cand ai nevoie, sa iti fie alaturi la bine si la greu, sa iti aduca fericire in viata, sa te sune, sa iti vorbeasca frumos, sa iti fie prieten, frate, iubit, sa ii poti spune orice pentru ca stii ca nu ar zice nimanui.happy