| imagination a întrebat:

Cum arata, in viziunea voastra, adolescentul perfect? Cum ar trebui sa fie?

2 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Fiecare e diferit, deci fiecare adolescent e diferit. Un adolescent trebuie sa simta ca traieste, sa se distreze sa fie el insusi deoarece adolescenta trece repede, insa toate aceste cu masura. Un adolescent trebuie sa stie sa combine distractia si responsabilitatile pentru ca abia atunci putem spune cu adevarat ca un adolescent e chiar fericit si implinit!:-x

| imagination explică:

#trebuii