| Tmcn a întrebat:

Cum arata in viziunea voastra fata/baiatul perfect? Facand referire la toate aspectele (sincer). Funda pentru cel mai veridic raspuns.

3 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Vreau sa aiba un zambet frumos si niste ochii ai naibii de superbi.sa ma respecte, sa respecte tot ce iubesc eu, sa ma iubeasca, sa fie atent cu mine si sa nu minta.

| elinara a răspuns:

Baiat perfect nu cred ca este,ca fiecare are si minusuri.dar in viziunea mea il vad stimator prietenos,intelegator,rabdator,fidel,sa nu fie tare gelos, frumusetea exterioara pentru mine tare nu conteaza, dar conteaza cea interioara_adica SuFlEtUl happy

| Stefan_9606 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu exista nici fata perfecta nici baiatul perfect.Fiecare dintre noi are macar un defect sau mai multe.SI ca sa raspund la intrebare in viziunea mea fata "perfecta" este cea care are sufletul cel mai mare asa cum a spus si @elinara.Pentru mine fata perfecta nu inseamna sa fie fotomodel sau "bomba sexi" cum mai spun unii, nu si aici multi barbati gresesc pentru ca numai la asta se uita la aspect.Nu uitati fete si baieti aspectul trece odata cu timpul, dar sufletul ramane pentru totdeauna.Voi ce preferati aspectul sau sufletul? happy