| introduaicinumele a întrebat:

Cum as putea deveni mai popular pe Youtube? Am incarcate let's playuri la minecraft, si acum fac o serie de tutoriale: http://www.youtube.com/playlist?list=PL1989A1E5ABF1131F

Am 18 subscriberi care comenteaza si dau like, dar as vrea mai multi.

Nu va cer sa dati subscribe si like, eu doar va intreb cum as putea deveni mai popular?
Adica ce taguri sa folosesc, ce titlu sa pun la video sa fie mai atractiv, cum sa procedez in nu stiu ce situatie etc
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AndreiP98 a răspuns:

Vad ca ai videoclipuri foarte de calitate. Timpul e solutia, adica am un prieten care fara sa-i faca nimeni reclama, in cateva luni a facut 100 subscriberi....Plus ca ai putea sa iti faci reclama gen statusuri la mess, share pe facebook etc etc...

10 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Si apropo, de la mine ai subscribe, eu sunt CondorGamesChannel.

| introduaicinumele explică (pentru AndreiP98):

Mersi! Ti-am dat si eu pentru ca m-am uitat la primul episod din S.02 si mi-a placut (tare ideea cu platforma in copac, m-a gandisem si eu la asa ceva in primul episod din prima serie a mea, doar ca m-am apucat sa fac o casa normala happy

| GeorgeX1999 a răspuns (pentru AndreiP98):

Ai putea sa-mi dai si mie un subscribe te rog la canalul acesta?
http://www.youtube.com/user/CataTechIT?feature=mhee

| OnicaRazvan a răspuns:

Simplu :D
dai click aici
http://subs.triorbit.com/p.php?user=vlogcueu
Scri numele canalului tau in casuta, dai aboneazate`la toti cei 5 de acolo.Iar dupa o sa iti dea un link pe care tu trebuie sa il distribui..si intr-o saptamana ai sa vezi ca o sa ai de 2ori mai multi subs.Asa am facut eu

| introduaicinumele explică (pentru OnicaRazvan):

Degeaba am subscriberi daca n-am vizualizari, pot sa am si 1000, dar degeaba daca doar 100 se uite... mai bine se uita 1000 fara cont care n-au cum sa dea sub, dar care dau share pe facebook.

| Haşa07 a răspuns (pentru OnicaRazvan):

Salut, este destul de buna categoria ta dar nu intelege unde trebuie sa il distibui si cum? confused

| Shocate_Capuse_1977 a răspuns:

Un vlog sau o emisiune tip "cooking show" daca vrei multi subscriberi neaparat in engleza. ai grija la accent. mai poti face si testare de produse, reviewuri la restaurante etc.

| introduaicinumele explică (pentru Shocate_Capuse_1977):

Nu vreau sa schimb tema channelului meu, filmez doar Minecraft sau poate si alte jocuri, si nu, nu vreau Vlog, este o idee buna, dar nu vreau sa m-apuc de asa ceva.
PS: CopiiiCopaciMC sunt mai populari decat unele vloguri, si tot ce fac ei este sa se joace la Minecraft si sa faca tutoriale la acest joc.

| vladdvladutu a răspuns:

Sall plzz aboneazate aici fac ep minecraft si sunt incepator
http://subs.triorbit.com/p.php?user=porumboiuvladut

| Doua_Punktee_P_Sprite_1998 a răspuns:

Dai click aici si iti pui numele acolo si trebuie sa te abonezi la 5 canale si apoi dai la prieteni linkul. happy iti urez bafta.