| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea reacționat in situatia de fata? Profesorul de istorie are reputatie proasta in liceu, motiv: atras de eleve, noi clasa am refuzat sa credem anul trecut fiind a 9 n am stiut, dar de anul asta isi da arama pe fata. O prietena care e si colega de clasa a zis ca a invitat o la o cafea, dar erau in afara orelor de curs. Am deschis ochii si am observat ca se uita ciudat si la mine. Vreau sa cred ca nu e adevarat, dar si in cazul in care e, e bine doar sa ignoram?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Asta este un caz extrem, extrem de grav. Nu ignorati asa ceva pentru ca va faceti rau atat voua cat si generatiilor urmatoare care vor avea de aface cu acest pedofil nenorocit.

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ignori, nu il bagi in seama sau vorbiti si cu restul elevilor si il "spuneti" la profesorul vostru diriginte. Trebuie sa se faca ceva in aceasta privinta.
Nu trebuie sa acceptati sub nicio forma avansurile lui, daca asa se intampla.