| bai a întrebat:

Cum as putea sa alint un baiat avand in vedere ca nu sunt cu el inca dar o sa fiu pentru ca mi-a spus ca ma place. Iubire. iubi, viata mea ...etc nu ii pot spune pentru ca nu suntem inca impreuna. El ma alinta cu printesa mea, frumoasa mea, frumusetea mea, zana mea etc. Mersi frumos!

Răspuns Câştigător
| Syaaa a răspuns:

Printzy; x, Rozii; x, nebunatiku mew; x, nebunel; x, prajiturkapuppy dog eyes; x, Pishcotzel:X, pitik0t; x, Maimutzoi; x, Puf0shenye; x, Bebiţă; x, C0colino; x,MiaUnel`; x,Skumpiii; x`, Tweetty; x, M0tanel; xPufypuppy dog eyes; x, meskerel; x [astea le folosesc euhee hee] bafta sa gasesty ceva mai shto:X >big grin

1 răspuns:
| Carmenssitty a răspuns:

Draga mea,ai putea pur si simplu sa-i spui la fel cum iti spune si el:regele meu, frumosul meu, barbatu meu!