| Elisabeta21 a întrebat:

Cum as putea sa ard grasimea de pe abdomen? Mentionez ca nu as vrea sa slabesc ci doar sa dau aceea burtica jos happy

2 răspunsuri:
| Anonima163333 a răspuns:

Hei! Sunt diverse exerciții pentru a-ți face abdomenul plat. Scrie pe YouTube "exerciții pentru abdomen" și vei primi o mulțime de variante de exerciții.
Fa în fiecare zi 30 de minute de sport, timp de câteva luni și se vor vedea rezultatele.
Bafta!

| anamaria82726 a răspuns:

Cand decizi sa slabesti, nu poti slabi doar intr-o anumita zona. Daca tu tii dieta/regim, corpul tau va elimina grasimiea din mai multe zone.
Dar, pentru a lucra o anumita zona, pur si simplu trebuie sa faci exercitii. Adica pe langa regimul pe care il tii, sa iti lucrezi abdomenul. Sunt foarte multe canale de Youtube din Romania si din afara cu persoane care vorbesc despre un stil de viata sanatos, ce mananca ei intr-o zi, care fac antrenamente etc. Pur si simplu trebuie sa gasesti ceva care ti se potriveste.