| onutzaskumpik a întrebat:

Cum as putea sa castig mai multi bani? Ce credeti ca ar trebui sa fac? (Avand in vedere ca am doar 13 ani)

4 răspunsuri:
| Handrei a răspuns:

Invata sa faci ceva ca sa poti sa castigi banii aia ca fara munca nu-ti pica din cer..mai ales la noi in tara... daca nu-ti du-te si cauta-l pe fat frumos cu cornu scos calare pe BMW... oricum asa fac toatechatterbox

| rutanklan a răspuns:

Santajaza-ti parintii! Sau daca ai rabdare invata pana ajungi pe la olimpiade si primesti burse. Mai e inca o metoda mai neortodoxa dar nu cred ca ar trebui mentionata.

| Pitbull305 a răspuns:

Poi avand in vedere ca esti minor, un prieten a lucrat ca servitor la un bar cu jumatate de norma sau nu stiu ar trebui sa o ajuti pe mama ta si ea te va rasplati laughing.

| onutzaskumpik explică:

Mersi! Dar eu deja sunt reprezentant Ladys!