| Aleeexa a întrebat:

Cum as putea sa cunosc mai multa lume? ( avand in vedere ca a inceput scoala si nu mai pot sa ies asa de des) FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa cunosti lumea de pe geam? Aaa, pai e simplu: le faci cu mana, le trimiti biletele, ii chemi pe la tine...hee hee
Ma tem ca fara a iesi din casa nu prea poti sa-ti faci amici. Chiar daca ti-ai face-a, n-ai putea sa iesi asa ca toate ar fi in zadar. Ramai la prietenii tai si incercati sa dezvoltati relatia.

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Cei de la scoala nu fac parte din lume?

| nowgone a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu lumea pe hi5 gen.si sa iesiti si tot asahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu poti iesi, banuiesc ca doar pe mess mai poti cunoaste lume big grin baga florin_el_93 daca vrei sa incepi cu minebatting eyelashes

| Aleeexa explică:

@anonim laughing