| Matherfukher12 a întrebat:

Cum as putea sa devin actor de filme xxx?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai producții proprii postate deja online?

| dullcat a răspuns:

In locul tau m-as concentra pe liceu si terminarea studiilor, altfel ajungi la 50+ ani ca anonimul care povesteste cum a lasat multe femei insarcinate. Diferenta va fi ca actul la tine ramane postat ca video in online, pe cand el se lauda cu asta aici, in scris.

| CostinAlamariu a răspuns:

În primul rand trebuie sa renunti complet la stima de sine si orice pretentie de a fi o persoana decentă. Cam asta e fundatia.

| Robert2526 a răspuns:

Sunt platforme special create pentru asa ceva. Filmeaza si incarca acolo, esti platit in functie de viziualizari. Bafta

| Celula44 a răspuns:

Cauti o agentie sau faci tu singur