| OneTap a întrebat:

Cum as putea sa fac o fata sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu poti!
Simpatia si antipatia este ecva care nu se poate baga pe gat cuiva si nici forta.
Daca fata aia nu te place, nu ai cum sa-i schimbi parerea.
Ideal este sa te retragi si sa incerci la alta fata.

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Invit-o la cinema, la un suc.
Arată-i că îți place de ea.

| Plato a răspuns (pentru Andreeush):

Nuuuu la suc, te rog. sad

| Plato a răspuns:

Nu poti.

| anonima2617181 a răspuns:

Spun din perspectiva mea, fiind fata, fii tu insuti! Glumeste cand esti in preajma ei, nu o presa cu prea multe mesaje, dar totusi arata-i ca iti pasa de ea, daca pare trista intreab-o care este problema, intra in vorba cu ea, dar nu cu clasicele replici pe care le folosesc toti baietii pe retelele de socializare, deschide un subiect interesant!

| OneTap explică:

Chestia e ca ea simte ceva pentru mine dar umbla cu alt baiat, si ea nu a apucat sa auda ceea ce simt pentru ea, iar acum acel baiat cu care umbla nu da voie niciunui alt baiat sa se apropie de ea

| D4r1uss a răspuns:

Prin hipnozahappy