| gummy a întrebat:

Cum as putea sa fac rost de bani rapid si nu pe internet modalitati de a cere la parinti sau orice pentru ca am nevoie de bani neaparat si parinti nu vor sa`mi dea va rog ajutati`ma

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Nu stiu te pricepi sa repari diferite obiecte sau sa instalezi programe de calculator? Sa iti ajuti prietenii care au probleme si ei eventual sa te plateasca...chiar nu stiu poti sa pariezi sau cauta pe net idei de afaceri profitabile cu putini bani. Te descurci tu

2 răspunsuri:
| adelinasinica a răspuns:

Locuesti la tara?

| gummy explică:

Nu locuiesc la tara ci in bucuresti