| cici96 a întrebat:

Cum as putea sa ii sterg cuiva contul de pe facebook sau sa il blochez cumva daca nu ii stiu parola?

cine stie sigur il astept si cu un mesaj
happy big grin
scuzati categoria dar am nevoie urgent happy

13 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Nu prea poti, trebuie sa stii si parola de la fb si de la yahoo al respectivei persoane ca sa ii dezactivezi contul, chiar si asa ca sa se dezactiveze pe bune, trebuie sa nu mai intri 2 saptamani pe contul de fb dupa ce ai facut toate setarile pt.anularea contului.
Cat despre chestiile alea de raport, cred ca trebuie sa fie mai multe cereri de la mai multe persoane pentru a raporta persoana...

| cici96 explică (pentru Tania):

sad

| mitsufball a răspuns (pentru cici96):

Sau in loc sa fie mai multe cereri de la mai multe persoane sa iti faci tu mai multe conturi si sa'l raportezi!

| Rockerul23 a răspuns:

Nu poti sa ii blochezi contul sau sa il stergi fara sa ai parola.
Ai putea sa il blochezi daca face ceva ilegal sa zic.
Adica ceva ce facebook nu accepta.

| MhPnr a răspuns:

Dă block şi report happy dacă ai timeline intră pe profilul lui/ei şi apare o rotiţă sub cover photo, click şi ultima, apoi alegi ceva. Spor! happy

| cici96 explică (pentru MhPnr):

Nu, eu vreau sa il blochez sa nu mai poata intra nici acea persoana straight face

| MhPnr a răspuns (pentru cici96):

Nu prea poţi aşa.fă rost de parolă cumva, pune hack sau pur şi simplu tot dă report până şterge facebook-ul contul' happy!

| cici96 explică (pentru MhPnr):

Nu am cum sa fac rost de parola din pacate :\ straight face nu stiu ce sa fac straight face

| MhPnr a răspuns (pentru cici96):

Dacă tot dai report o să şteargă facebook-u contul. Încearcă. altceva nu poţi face. thinking

| cici96 explică (pentru MhPnr):

O sa incerc happy

| cici96 explică (pentru MhPnr):

Dar nu stii daca ii dau spam ii apare persoanei respective ca i-am dat?

| Micoi_Marian_Gigi_1980 a răspuns:

Este fostul meu cont