| Elv a întrebat:

Cum as putea sa imi creez un caracter de piatra?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(http://www.youtube.com/watch?v=Wt5eWjwPlVA ) -asta e melodia la care m-am gândit eu prima oară.Dacă treci dincolo de cuvintele propriu zise și nu le iei motamo acest vers "La câte pietre-n cap am luat normal c-am caracter de piatră" spune foarte multe. Caracterul de "piatră" se formează în timp,o dată cu experiențele (în special neplăcute) prin care treci. Când viața e dură, îți formezi acel caracter de piatră inevitabil și ajungi să fii puternic.Devii un om puternic, atunci când ești încercat, ajungi să ai un caracter de piatră atunci când reușești să treci peste obstacole și să înveți ceva din ele. Experiența, înțelepciunea, încrederea în tine și în propriile forțe îți conferă acel caracter de piatră. Baftă!

| Elv explică:

Stii care e chestia? am trecut peste multe probleme (vorbim pe toate planurile) si am invatat cate ceva dar cand se iveste o noua problema greselile se repeta :O, si mor de nervi straight face stiu ca nu e bine ce fac dar continui sa fac acel lucru pentru ca ma simt bine pe moment... Suck's, nu am idee ce as putea face laughing stiu melodia, am ascultat'o multe zile la rand! Merci pentru raspuns tongue