| razer007 a întrebat:

Cum as putea sa imi pun ca poza de profil la facebook, o poza care am mai avut-o la profil, dar sa fie cu aceleasi like-uri, comentarii etc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Dai click pe poza anterioara dai la obtiuni setare ca fotografie de profil si asa va aparea succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe poza respectiva, si jos in acel chenar negru in care este incadrata poza, scrie '' Optiuni '' si dai click acolo, si ti apare '' Setare ca poza de profil ''.

| AndreeLolla a răspuns:

O pui din nou. daca ai inlocuit-o vreodata, ea iti ramane la poze de profil. dai klick la optiuni, selectare ca poza de profil, si click pe de-acord, deoarece de obicei te intreaba " aceasta poza a mai fost folosita ca poza de profil. doriti sa o refolositi"... si dai click pe da, si voilla!