| marya a întrebat:

Cum as putea sa inchid gura unei fete care se crede populara dar nimeni cnu o suporta...cateva replici funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar să-ți vezi de treaba ta nu ai putea? Pentru ce să intri în conflicte și să dai naștere la certuri și scandaluri?
Ignoranța este cea mai bună soluție, fără replici verbale.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa o lasi singura sa isi dea seama ce inseamna popularitatea.Nimic nu e mai dureros decat sa iei o cazatura de zile mari in contextul in care multi s-au oferit sa te sprijine si le-ai cu flit numindu-i "invidiosi"winking

| ArexuDeea a răspuns:

Incearca sa o copiezi doar in prezenta ei adica sa te comporti ca si ea asa o sa isi dea seama unde a gresit ca nu o sa ii placa cum o tratezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te mai sacaie, doar cand se ia de tine, ii rasp indiferenta, uitand-ute in alta parte ":da, bine, hai pa! "
o sa te lasae in pace, simtindu'se jignita ca o "printesa" ca ea primeste asemena replici.
Si eu trec prin chestiile astea straight face

| poly_2254 a răspuns:

Intrerupe, o in timp ce vorbeste cu cineva
spune ceva mai amuzant si ai grija sa fie multi acolo si sa le captezi atentia
in sanse f mari sa faca o fata de care o sa razi mult timp
si is cateva sanse sa primesti o palma daca are destul tupeu