| KaanNoah a întrebat:

Cum as putea sa ma apropii cat mai mult de o fata din clasa mea?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Comunici mai mult cu ea, o complimentezi cand si cand, o inviti intr-un weekend la plimbare sa beti ceva, mergeti la cinema sa vedeti un film. Cand te apropii mai mult de ea, pentru a-i da de inteles cat de cat sau chiar ii poti spune, cand mergi dupa a nu stiu a cata oara iesire cu ea, poti lua un trandafir mov care simbolizeaza ca esti un romantic, transmite dragoste la prima vedere.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu mare grijă, să nu o calci pe picioare.

| Andreeush a răspuns:

Încearcă să intri în vorbă cu ea.

| MadyKrs a răspuns:

Dacă îți place de ea și vrei sa fii cu ea, întâi fa-i un cadou. Pe urmă surprinde-o prin gesturi mici iar Intr un final spune-i că o placi. Poate va funcționa, sper că te-am ajutat

| LA.url a răspuns:

Salut!

Ai incercat sa comunici cu ea direct? Cauta sa stai cat mai pe langa ea, dar nu sa o sufoci sau sa fii stalker. Cauta idei bune de a te baga in seama, lucruri comune daca aveti. Apropie-te de gasca ei, daca are.Cand se aduna in grup, stai si tu si urmareste ce se discuta, cum intervine. Apoi poti sa aduci in discutie subiectele care par interesante pentru ea.
Succes!

| Riuca a răspuns:

Hei!
Nu pica nimic din cer sa stii, fa si tu un pas, fii mai categoric, mai sigur pe tine. Te poti apropia doar daca crezi ca merita. Ai incercat sa vezi ce ii place? Stii acest aspect? Te poti apropia de ea simplu prin tot felul de tertipuri, printr-o prietena comuna. Poti oricand sa te duci si direct la ea, mai ales ca sunteti colegi si sa incepi tu discutia. In fiecare zi, petrece timp cu ea, nu mult deodata, ci treptat. Daca azi ai stat 5 min, maine 10 si tot asa. Nu ii dedica tot timpul tau.
Succes!