| marianalex55 a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu fosta mea iubita ca eu nu prea vorbesc cu ea. Acuma ea are iubit si eu vreau sa ma impac cu ea ca vreau sa fie din nou in viata mea.Ce as putea sa-i zic?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, sansele nu mai exista, odata ce ea are deja pe altul.
Nu-i cazul sa te mai stersezi, ca nu merita efortul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Hai să ne împăcăm.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât are deja alt iubit nu văd ce ai mai putea să faci.
E clar că tu aparții trecutului ei, dacă te iubea era cu tine.
Ar trebui să accepți situația și să mergi mai departe.

| Sofer a răspuns:

Nicio sansa sa se intoarca la tine.

| Ioana184 a răspuns:

Aratai că o iubești,,fa un gest nebun ( nu sa te omori sau ceva de genul)ceva surprizator,, cum ar fi,, trimite i flori la școală sau lăsai le la ușă cu un mesaj anonim, și încearcă să vorbești mai mult cu ea, sa ii mai amintești chesti drăguțe ce le făceați când erați împreună,, cu puțin noroc i se va aprinde din nou acea flacăra pe care o avea când era cu tine,, dar daca nu merge și e foarte fericită cu acel băiat,, și îl iubește, pot sa îți zic că ești un prost că ai pierdut o și nu mai ai șanse doar după ce sar despărți

| scriitor41063681 a răspuns:

Nu cred că mai poți să faci asta. Probabil în viitor când... poate în cele din urmă nu o să mai fie cu acel băiat! Sunt multe situații în care foștii iubiți se împacă. happy