| Paulaaaaa999 a întrebat:

Cum as putea sa ma mut la alta scoala? Btw acum inca e vacanta de vara.Mi-ar fi mai usor in timpul scolii cu un motiv bun?

3 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Știu ca este încă vacanta de vara, dar oricum dosarele de transfer cred ca trebuiau depuse de mult, majoritatea școlilor se pregătesc deja de deschidere(sa speram) și cred ca e prea târziu sa te transferi acum. În timpul scoli nu te poți transfera decât între semestre, la terminarea primului semestru.

| Paulaaaaa999 explică (pentru Michaeel):

Multumesc

| Michaeel a răspuns (pentru Paulaaaaa999):

Cu placere happy