| mxmsksionutz a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac un jurnal misto! care sa-mi placa! cine imi da fiecare lucru pas cu pas? funda primeste

Răspuns Câştigător
| leaxa a răspuns:

Depide ce fel ai jurnalul
il poti arde pe la marginile foilor, ii poti colora pagina dupa ce srii cu dferite culori(nu cu carioci), il poti da cu oja pe copertii :d asta este parerea mea

2 răspunsuri:
| Dolceboy a răspuns:

Hummm uite iti dau o idee de inceput, cauta o agenda ceva care sa aiba copertile in stil medieval (ceva foarte vechi) mie mi-ar place laughinglaughinghappy

| pryncesSs a răspuns:

Hei!batting eyelashes
iti poti colora paginile jurnalului cu culorile tale preferate.
sa lipesti poze cu vedetele tale preferate thinking
sau sa lipesti chestii stralucitoare.cum ar si strasurile pe coperta.
sper ca te-am ajutat! >big grin