| illegalb0y a întrebat:

Cum as putea sa slabesc repede? ce dieta imi recomandati?(nu ff scumpalaughing) funda

Răspuns Câştigător
| becka133 a răspuns:

1.trebuie sa bei 1, 5 l de apa pe zi
2.trebuie sa mananci trei mese pe zi dar nu foarte mult, cate putin la fiecare masa
3.o gustare intre prima si a doua masa si una intre a doua masa si a treia
4.carnea trebuie sa fie fiarta, pe gratar, dar nici decum in tigaie
5. poti manca orez,salata, piure de cartofi, piure de conopida ca si garnitura
6. daca iti e pofta de ceva dulce mananca un mar sau niste capsuni sau alte fructe care predomina in anotimpul acela

Funda?

5 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

E simplu,nu bei acidulat,mananci mai multe verduri si fructe,dulciuri poti manca dar moderat,nu te umfla cu mancare,mananca cat sa ai stomacul cat de cat satul,bea multa apa si sucuri naturale,cateva abdomene o plimbare lunga si cam asta e, cu o dieta dinasta nu ai cum sa ai dezavantaje, cheia este sa mananci sanatos.bafta

| Paradise a răspuns:

Greva foamei, nu foarte scumpa straight face

| Haose a răspuns:

Cauta pe net "infometare" sa vezi avantajele ( slabesti rapid, cam 1 kg pe zi ) si dezavantajele ( posibil boli, sa te ingrasi inapoi ).

| adelayda a răspuns:

Nu mai manca cu paine
si nu mai manca dupa ora 6

| Radu_2646 a răspuns:

Totul depinde de varsta...la 12 ani eram gras si mi-am impus sa nu mai mananc chestii f grase si junkuri si pana la 13 ani m-am facut bat dar asta e si din cauza ca m-am inaltat foarte mult pentru ca am avut tot timpul o greutate aproape constanta