| yourmind a întrebat:

Cum as putea spala o pereche de role vechi foarte prafuite? Materialul din carpa nu poate fi scos din plastic. Trebuie practic sa spal toata rola.
A spalat cineva role la masina de spalat? Sau cum as putea sa le spal bine de tot?

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Toarna apa calda in ele si dero /sampon, si le freci bine cu o perie pentru unghii

| Ara997 a răspuns:

Baga le in cada, pune apa deterget si fleaca le cu perie mica de plastic. apoi agata le sa se usuce bine si evetual ai grija sa nu ramana rotile blocate cu mizerii