| solly a întrebat:

Cum as [utea sa-mi schim culoarea ochiilor? fara lentile de contact. ceva natural daca exista.eu am ochii caprui as vrea sa-i am albastri sau verde deschis, deschis. daca stiti ca se poate si cum...va rog sa-mi ziceti.mersi anticipat!:*

2 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Infara de lentile de contact nu vad alta solutie big grin Nu cred ca mai exista altcevawinking Mai ales natural...
Lasa ochi asa cum suntlove struck

| Andreas757 a răspuns:

Da stiu eu ca trebuie sa is pui in cap sa ai o Culoare care vrei tu sa fie in ochi tai si se intampla inchizi ochi si te gandesti inainte de noapte sa dormi. eu vreau sa am ochii Galbeni ca vampiri si aproape
am ochii Galbeni incearca in fie care noapte laughing funda