| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Cum asi putea sa imi conving bunica sa imi ia un catelstraight face ca am avut unul dar a murit de batranete bunica zice ca ea nu stie sa aiba grija de caini si mai mult in chinuim dar eu pot avea grija ca am mai avut un caine cand eram cu parintii si acum este foarte sanatos. dar si bunicul meu vrea un catel dar nu vrea bunica mea cum o pot convingEsad ca vreau si eu un catelushcrying

4 răspunsuri:
| XxAndreiMasterxX explică:

Raspunusir din astea sunt proasten rau.

| XxAndreiMasterxX explică:

Sa se faca mata cateaua mea nu vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te faci u catelus

| Weedier a răspuns:

A da pai in primul rand n-ar trebui numai pe bunica. Poti iarna sa scrii scrisoarea luimosu si gata.laughingpai dovedeste-i si tu ca esti responsabila nu stiu, fa ce vrea si poate merge...happy