| PumpkinDoll a întrebat:

Cum ati aflat de TPU? Eu cautam cd-key-uri pentru jocurirolling on the floorprin 2011-2012

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici nu mai stiu, sincer. Da tot cam de atunci am si eu cont

| MihaelaDart a răspuns:

Nici nu mai țin minte cum am aterizat pe TPU, oricum tot prin 2011 mi-am făcut contul.

| RAY a răspuns:

Eram obsedat sa gasesc cel mai bun antivirus, si am cautat pe google si asa am dat de TPU, logic ca nu exista cel mai bun antivirus, tu esti cel mai bun ca utilizator, https://www.faravirusi.com/ am cautat ceva de pe acel web site

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sincer, nu mai stiu.

| SilentRain a răspuns:

Cautam un hack pentru un joc tampit, prin 2010-2011

| PumpkinDoll explică (pentru SilentRain):

Si acel joc se numeste cumva metin2ro? rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Nup big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am scris: like:Quora si m-am trezit ca exista site de Q&A in Romania laughing

| CdeMetal a răspuns:

La fel ca tine, prin 2013.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Eram mica si o tot intrebam pe maica-mea tot felul de intrebari stupide iar ea imi zicea "cauta pe TPU" : ))