| Andrada97 a întrebat:

Cum ati face cunostinta cu cineva pe care nu il/o cunoasteti, dar il/o vedeti la aproape orice concurs scolar?

1 răspuns:
| NeoShumy a răspuns:

Pai cred ca e simplu tongue te duci la el/ea si i vorbesti laughing doar sa nu te comporti ca si cum ar fi cineva important pentru ca participa la concursuri sau alte chestii de genu ca altfel crede ca vrei sa vb cu el/ea doar pentru ca chestia aia si pentru a te da mare ca i esti prieten/a... i vorbesti ca si cum ar fi o pers normala... de fapt asta si e tongue doar ca mentalitatea unora il face sa creada ca e altceva tongue so bft big grin sper ca ai inteles ce am vrut sa zic laughing