| BiaSiAtat a întrebat:

Cum ati schimba Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi e greu si asta niciodata nu se va schimba...as schimba mentalitatea.asta e cea mai mare problema a romanului.romanului mereu ii pasa de capra vecinului, mereu critica fara sa cunoasca, crede ca e invincibil si nu respecta nimic.

4 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Nu cred ca TPU ofera destule caractere ca sa scriu tot ce trebuie corectat la tara asta.Asa ca raspunsul meu va fi destul de vag:As schimba Romania pas cu pas...happy

| NIGhTmArE187 a răspuns:

In primul rand as chema toti politicienii romaniei in parlament si dupa las arunca in aer. dupa, as trimite niste teste de inteligenta si mentalitate fiecarui roman din tara asta sicn ar lua sub 5 i-as impusca in cap,cine ar lua peste ar trai, asa am scapa de ffff multi prosti si tara asta ar fi un loc mai bun.a, si as interzice tuturor tiganilor sa mai intre in tara si aia care sunt deja i-as gaza pe toti fara nici o exceptie.cam asta as face eu, pacat ca nu se poate.salut!

| claudiu_7386 a răspuns:

Schimbarea trebuie venita in primul rand din fiecare roman. Mai intai trebuie sa ne schimbam pe noi insine, apoi sa ii dam jos pe cei de la putere si sa punem oameni competenti.

| DreamAutopsy a răspuns:

Benzina si chibrituri rolling on the floor