| AlinaaRaluca a întrebat:

Cum au aflat parintii vostri ca fumati si cum au reactionat? (Pentru fumători)

4 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Cel mai probabil sar la tine cu bataia sau te pedepsesc.

| Xdreaper21 a răspuns:

Mi-au sarit in cap si inca o fac chiar daca au trecut 2 ani de cand funez

| Vanishgold a răspuns:

laughing nu mi-au zis nimic, dar chiar și acum, dacă îmi găsesc țigările, le aruncă fără să zică ceva.

| Milmoias12 a răspuns:

Pai le am zis eu.Cand au aflat mi au povestit fara tipete, bataie ca nu este bine.Am inteles ca atunci cand fumezi plamanii tai practic sunt "arsi".
Daca fumezi, eu zic sa te lasi pentru ca nu e bine.
Funda?