| Eka7Lyzza a întrebat:

Cum blochez profilul de pe facebook? adica sa vada doar prietenii.

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Intri pe facebooku' tau dai in dreapta sus la contul meu; pe urma la setari de confidentialitate si selectezi doar prietenibatting eyelashes Bafta happy!

| Dragooos223 a răspuns:

My acc - privacy setings - si dai acolo just friends sau ceva de genu
funda puppy dog eyes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! pai te duci la Contul Meu(account)->setari de confidentialitate( Privacy Settings),Dupa care iti apare ceva de genu Toata lumea(everyone),Prietenii prietenilor(friends of friends),doar prietenii(friends only), recomandat(recommended), personalizat(custom) si daca vrei sa il vada doar prietenii dai la prieteni(friends only) si daca vrei ca anumite informatii sau albume foto sa poata fi vazute si de catre altii dai la personalizat(custom) si iti faci profilul vizibil cui vrei tu adica prietenii prietenilor sau doar tie.etc.Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| Gabi_Duda_Gabi_1994 a răspuns:

Pune o parola gresita pana scrie contul tau a fost blocat