| DomnulFantastic a întrebat:

Cum castig bani din youtube fara card bancar? si cum fac sa primesc acei bani? ce completez?

6 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Daca faci multe views or sa vina youtube sa te roage sa le iei banii happy

| Voidwithin a răspuns:

Din cate stiu eu vor intreba despre un parteneriat si dupa aceea la fiecare video o sa ai niste reclame in dreapta sus sau chiar inainte de inceperea clipului.Si de aici se impart banii pe reclame in functie de view-uri intre tine si yt.

| DomnulFantastic explică (pentru Voidwithin):

Am parteneriat cu ei, pot sa-mi aduca banii fara card bancar? adica direct.

| Voidwithin a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Pai depinde ce ti-au scris ei acolo, eu spun sa trimiti un email la google sa vezi ce raspund.
Nu prea ma pricep dar zic sa citesti asta https://support.google.com/youtube/?hl=ro#topic=2972865 poate afli ceva.

| Nonameagain a răspuns:

Pentru a cistiga ceva, trebuie sa ai foarte multi vizitatori si aprecieri.

| DomnulFantastic explică (pentru Nonameagain):

Citeste ce am intrebat eu.