| JustMeAndMyLife a întrebat:

Cum castig diamante la Lady Popular?

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Daca joci 100 de zile iti baga 200 de diamante,poti sa inviti prieteni la tine si castigi diamante gratuite, altele le castigi la diferite provocari, jocuri si poate si nivele.Cam atatea stiu. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Deeaa_8846 a răspuns:

Buna.diamantele se pot cumpara si nu sunt foarte scumpe mai ales daca le cumperi in ora aceea fericita cand primesti mesaj sau la mistery eu am dat la cutia cu 300 si odata am primit 6 diamante app la 100 de zile primesti 200 diamante. Astea sunt metodele pentru a face rost de diamante funda? succes in joc