| Maduuuxzzz a întrebat:

Cum comanzi dupa eBay?, cine a mai comandat? in cat timp vine comanda? ati fost multumiti? etc...

Răspuns Câştigător
| ilovewhenyousmile a răspuns:

Hei.
Am comandat eu doua huse de iphone 5 acum o luna. Si abia acum 2 zile le-am pimit. M-am dus la posta si le-am ridicat. Arata bine. Sunt multumita, doar ca au venit foarte greu. Am vorbit cu persoana care mi le vindea si a fost foarte amabila. Mi-a explicat ca le-a livrat tocmai de la posta din Hong kong si mi-a estimat cat va dura. Ma bucur ca au ajuns cu bine. Eu zic ca poti avea incredere in ei, si acum timpul in care va veni depinde de locul de unde vine produsul. Nu uita sa te uiti daca luvreaza in europa! Sper ca te-am putut ajuta

1 răspuns:
| zerro17 a răspuns:

Tocmai am citit asta pe facebook; sper sa te ajute.
Alex
Salut... A dat cineva vreodata comanda pe ebay? As dori sa stiu in cat timp a sosit comanda si daca ati mai platit ceva cand a ajuns coletul la destinatie.

Ionut depinde de unde e produsul, ce modalitate de livrare alegi, cat costa produsul si altele...platesti in plus la vama cand il ridici daca produsul nu este din UE si costa mai mult de 10E parca...eu mi-am comandat ceva din china si a ajuns in 3 sapt. a costat mai putin de 10E si nu am platit nimic in plus
Radu Depinde si de unde comanzi. Foarte multi trimit drept "gift" sau pun valoare