| Tadic a întrebat:

Cum conving o fata sa fie cu mine >:? Funda

Răspuns Câştigător
| AIPS a răspuns:

Nu trebuie sa o convingi. Nu o lua cu forta sau nu prea brusc. Va dura minim o saptamana, altfel nu va functiona. Deci, daca vrei sa incerci, fa ce scriu mai jos:

Vorbeste cu ea cat mai des. Dupa ce sunteti destul de apropiati, da-i un cadou.(un ursulet de plus)... apoi, dupa 2 saptamani, intreab-o daca vrea sa va combinatihappy

| Tadic explică (pentru AIPS):

Imi place raspunsul tau dar...imi mai poti da alte exemple de cadouri?

| AIPS a răspuns (pentru Tadic):

Pai... ce-ti pot spune? I-ai ceva simplu, nu foarte incarcat.ex( o bratarica, un lantisor, cercelusi sau un buchet de flori) e bine?

| Tadic explică (pentru AIPS):

Mersi

| AIPS a răspuns (pentru Tadic):

Mersi sh eu..in ce clasa esti de vrei sa cuceresti o fata? Intrebarea asta nu-i din rautate sincerbig grin

| Tadic explică (pentru AIPS):

9-a

| AIPS a răspuns (pentru Tadic):

Succes la cucerithappy

10 răspunsuri:
| malina_2068 a răspuns:

Bine,daca ea nu te place nu o poti forta respecta fata si nu o mai stresa. Daca ii place de alt cineva trebuie sa o lasi in pace poate baiatul de care ii place vede ca ii faci complimente si o lasa, atunci te va uri! Sau daca are prieten. Daca ii place de tine ia-o usor, vorbiti si vezi ce-i place incearca sa-i fi pe plac.INSA NICI O DATA SA NU FATA FATA DE CATELUS DACA NU VREA SAU SA-I SPUI CUIVA CA NU VREA SA FIE CU TINE, FATA ISI VA DISTRUGE REPUTATIA SI TE VA URI FOARTE TARE! AI GRIJA!

| malina_2068 a răspuns:

Apropo o fata nu se cumpara cu un cadoubig grin

| Jrr_SiTa_2001 a răspuns:

Mersi pentru raspuns!winking

| alizz a răspuns:

Ca sa convingi o fata sa fie cu tine no o lua brusc vorbeste in pauze cu eu fai cadouri(un ursulet sau ciocolata) apoi spune-i daca veri sa fiti impreuna