| kyara10 a întrebat:

Cum credeti ca o sa fie vara asta pentru voi?
ce cedeti ca o sa faceti?

Răspuns Câştigător
| lilith666 a răspuns:

Ce voi face vara asta...e greu.partea proasta e ca nu mai stiu ce o sa fac.sigur voi sta cu prietenele si ma voi duce la mare. dar anul acesta vreau sa fiu curaoasa:ii voi intreba pe baiatul pe carel plac ce simte pentru minewinkingvara debia a inceput

8 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Pai vara eu de obicei ma joc pe pc, ma uit la tv, fac teme ca sa nu fiu chiar varza in anul urmator, merg in excursii (anul acesta merg in Franta yupieee xD! ), citesc, ma plimb prin parcuri / gradini publice, ies cu iubitul daca am, dorm, stau cu prietenele, ies la un suc/o inghetata, etc. Vara asta sper sa fie putin mai racoroasa pentru ca a inceput cu canicule si nu prea imi place acest fapt... In rest mai stau pe facebook, TPU, diverse bloguri, messenger etc.

| eu4you a răspuns:

Nu stiu ce o sa faci tu, dar eu o sa incerc sa fiu mai sociabila...si ma voi aranja mai des.O sa ies cu cei din clasa mea zilnic prin centrul orasului meu.O sa citesc la fel de des ca si pana acum, si, cea mai importanta activitate: O SA CUCERESC BAIATUL PE CARE IL IUBESC!

| alin567 a răspuns:

Eu as vrea sa merg in excursie cu clasa la munte(chiar merg) laughing
As vrea sa merg la mare
Iar restul stau pe acasa si mai vad eu laughing

| ScumpikAlyssa a răspuns:

Eu vara nu dorm!big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inceputul verii a fost de tot ca.catul. Sper sa reusesc in final sa imi cumpar o masina. happy

| Apocaliptic a răspuns:

Ma plimb prin diferite tari. Inclusiv Italia.
"Cum credeti ca o sa fie vara asta pentru voi?" -> Foaaarteee calduroasa!

| IszyKitty a răspuns:

Vara asta va fi cea mai nasoalasad, nu ca restul au fost misto dar pentru mine la fel va fi intotdeauna vara :-