| alleyy a întrebat:

Cum credeti ca va vad persoanele din jurul vostru?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Lumea din jurul meu se imparte in trei categorii:
-oamenii cu care locuiesc, si, rudele care ma considera usor aroganta doar.vad in mine un pic de obraznicie si tupeu.
-oamneii care nu ma cunosc deloc dar am tangente cu ei, ii vad zilnic, si 80%din ei ma considera o infumurata de zile mari, o pretentioasa, fata care nu e niciodata multumita si mereu comenteaza, nu-i pasa ce zice x si y si nu se fereste sa zica verde-n fata ce-o deranjeaza.si asta nu suporta ei la minelaughing
-si oamenii care reusesc sa ma vada asa cum sunt eu...delicata si sensibila si nesigura si toate defectele astea.(vreo 2-3)

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nicicum.Eu nu imi permit luxul sa imi fac o parere despre un om nici dupa ani de zile de prietenie d-apoi dupa aparenteoh go on

| Silvia a răspuns:

Chiar nu îmi pasă. Unii poate că mă cred ciudată, dar la ce mă ajută să îmi pese de asta? E treaba mea cum mă văd, cum vreau să arăt şi nu mă interesează părerea celorlalţi.

| LittleLittleMarmaid_1333 a răspuns:

Cu tentative de nebuna, puitn emo, ciudata, uneori de neinteles, cea care cand rade ca nebuna [ca sa nu planga] sau cand plange si nimeni nu stie de ce.Crizata...

Nu cred ca e nimeni care sa ma cunoasca exact cum sunt si ma doare asta. Nu prea am prieteni si de obicei, cam involuntar, ii indepartez pe toti de langa mine.

| Anonimous_4345 a răspuns:

Destul de sadic. o tentativa de emo. chit ca eu nu ma consider

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudata din banca a 3-a, care nu vorbeste decat cu cateva persoane, si ii e frica sa si respire in timpul orelor big grin

| carolina133_3441 a răspuns:

Eu cred ca pe mine persoanele ma vad nu cam bine nu stiu de ce chiar daca suntem prieteni