| Addiction a întrebat:

Cum credeti, exista viata dupa moarte?

Răspuns Câştigător
| UPSsss a răspuns:

Nu stiu cum reusec sa dau mereu de intrebarile tale laughing. dupa parerea mea viata are un anumit ciclu te nasti, traiesti, dar cum totul are un sfarsit la un moment dat vine si moartea. daca moartea incheie acest ciclu al vietii eu una nu cred ca ar putea da nastere unei alte vietii...

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu, după moarte nu există nimic.

| GumzZz a răspuns:

Daca ajungi in rai e super misto...dar daca ajungi in iad e najpalaughing)

| AlexC a răspuns:

Din moment ce sunt aici si-mi amintesc cum ca am fost acolo, inseamna ca voi fii undeva ca sa-mi amitesc de aici.Nimic nu se pierde, totul se transforma. Corpul putrezeste, se transforma in elementele de baza, dar esenta mea? Dar cunostiintele mele? Ele in ce se transforma?
@Bbex: Eu m-as multumi sa ajung in iad.

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Eu ma intreb mereu daca atunci cand o sa fii in rai sau iad o sa fie ca si cum traiesti doar ca nu mai ai corp.sau nu o sa traiesti deloc.sau o sa te simti ca si cum visezi.habar n-am.o fi existand vreun raspuns. daca o sa avem moarte clinica o sa avem si raspunsurile la intrebarile noastre.

| Dianaa94 a răspuns:

Da. Pai spiritul...thinking orqm eu as crede si in reincarnarebig grin.