| 12398756 a întrebat:

Cum credeti la 12 ani inaltimea de 158. e normala sau sunt scunda?

3 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Este perfectahappydar depinde si ce greutate aihappynu uita inaltimea trebuie sa fie cu 10 cm mai mare ca greutateahappy

| haapyfacesmilealotforme9090 a răspuns:

Eu am 14 ani si am 1, 57 deci... esti foarte bine asa cum esti acum. :* oricum o sa mai cresti, asa ca nu iti face probleme

| marryy135 a răspuns:

Nu cred ca esti scunda, esti destul de normala.Nu te ingrijora ca la asa o virsta e destul de normal, eu am o prietena care are 1.59 si e clasa a 12-a si nu se jeneaza, de fapt la fiecare e diferit asa ca nu ai motive de jena sau alte chestii de genulwinking