| anonim_4396 a întrebat:

Cum cuceresc o fata pe care deja o cunosc?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ar trebui sa stii pana acum cam ce pasiuni are si cum ii plac baietii. Daca nu, incearca sa afli de la vreun prieten comun. E important sa fii dragut cu ea dar sa nu o agasezi. Pur si simplu sa fii prin preajma ei si sa o ajuti la nevoie si sa ii vorbesti frumos, sa o privesti atent uneori, sa ii zambesti, sa o faci sa rada, etc. E important sa fie o relatie frumoasa pana sa ajungeti la pasul urmator, sa se simta confortabil in preajma ta.

| deleuandrei a răspuns:

De ce intrebi cum sa cuceresti, bine noi toti o sati spunem cum apoi dupa ceva vreme o sa vii si o sa intrebi altele si tot asa pina cit timp o sa fii alaturi de ea. fa singur omule incearca singur cu mintea si inima ta si lasa sfaturile de la altii la o parta, caci daca eu o sa-ti dau un sfat si tu o sal urmezi si no sa ti se primeasca o sa ai ura pe mine, dar asa fa tu singur cum stii ca este mai bine. bafta.

| clawdya_8655 a răspuns:

Eu as zice ca cel mai frumos lucru este atunci cand o suni...asa ca faci rost de nr ei de tel si o suni...de aici te descurci ca doar esti baiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi organizeaza o intalnire in care sa fie si ea, acolo poti vorbi mai mult cu ea, ii poti arata ca o consideri mai speciala decat celelalte. Vorbesti cu ea despre muzica, filme, si mai pe la sfarsit (daca vezi ca iti raspunde la fel), furai un pupic big grin.