| LadyBoOoo a întrebat:

Cum dau buzzuri unu dupa altu? fara sa ies de pe fereastra si sa intru iarasibig grin
pls fundita:*

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Apesi pe butonul Ctrl + g

7 răspunsuri:
| Anonima_8871 a răspuns:

dai copy paste intruna

| Dash a răspuns:

Dai un buzz, astepti 5 secunde, apoi poti da altul si tot asa...

| cryptobiologist a răspuns:

Scrie de cate ori vrei unul dupa altul si o sa mearga. fundita?

| helpu a răspuns:

Astepti vreo 10-20 secunde. Ca altfel nu poti sa daihappy

| Jessica a răspuns:

Eu stiam ca poti da doar o data/minut. Nu stiam ca poti si sa inchizi fereastra si sa dai dupa (dar iti pierzi timpul). Ma rog eu ti-am spus cum stiam eu o data pe minut CTRL+G. Poate exista diferite programe dar nu le stiu.

| Andrei_3923 a răspuns:

Din cate stiu eu, parca la un mess mai vechi scriai intr-una
sau si se dadea buzz laughing,
fundita >big grin

| michlin a răspuns:

Scrii in continu. FUNDA puppy dog eyes