| BloodPrison a întrebat:

Cum de am vazut utilizator cu 362 fundite si era expert TPU si un baiat cu 1770 si nu era expert TPU?

Răspuns Câştigător
| LotusRadioactiv a răspuns:

Funditele nu conteaza. Ele sunt pentru a ademeni cat mai multi utilizatori sa fie activi. Daca tu ai avea sa zicem peste 1000 de fundite, iar altul care are chiar si 20 de fundite si este in relatii bune cu moderatorii si realizatorii site-ului, apoi pot sa-ti spun ca-i doare undeva de tine. Scuze pentru vocabular, dar cam acesta ar fi demersul lucrurilor in Romania. Multe pile si, mai ales, bani confused

4 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu conteaza fundele, conteaza raspunsurile happy

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Nu contează nr de fundiţe, ci calitatea răspunsurilor, abilitatea de a evita conflictele pe site, ş.a.m.d.

O zi frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cantitatea funditelor conteaza, ci calitatea raspunsurilor.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu stii sa citesti laughing. chioaro nu ai vazut bine. de aia porti ochelarii rolling on the floor. chiar? tiai invatat la romana?