| Lyndsey a întrebat:

Cum decupez un videoclip de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| noisolpXekuNemertXe a răspuns:

Nu știu la ce te referi (adică vrei să tai videoclipul, sau să-l dowloandezi?).
Pentru a dowloanda videoclipul folosește site-ul http://es.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html sau mai ușor scrie în căsuța cu link-ul videoului, înainte de "youtube", "ss".
Dacă vrei să dowloandezi doar conținutul audio, în loc de "ss" scrii "sing" (ex. - www.ssyoutobe.com/...).
ATENȚIE! Dacă ești pe YouTube mobil trebuie să scrii în loc de "m.", "www.".
Iar dacă vrei să decupezi porțiuni din videoclip folosește programul Sony Vegas 10, 11, care vrei tu și cu acela poți să faci mai mult decât să tai din videoclip, ci anume, de pildă, să îl derulezi în slow motion etc.
Sper că te-am ajutat.

1 răspuns:
| LauBau a răspuns:

Cum adica "decupezi" poate download?